Форум об'єднання ZООСВІТ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT


ПРАВИЛА ФОРУМУ

 
СайтСайт  ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Создание питомника

Перейти донизу 
+2
Admin
shmit
6 користувачів
АвторПовідомлення
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ
Zoosvit


К-ть повідомлень : 2106

Создание питомника Empty
ПовідомленняТема: Re: Создание питомника   Создание питомника EmptyПн 26 Груд 2011, 11:05

Здавствуйте, Александр.

shmit пише:
Да вот задача! регистрация непроблема вот только птица моя не кольцованна совсем.

По поводу не окольцованных производителей мы уже говорили [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Это то что касается мелких и средних птиц весом до 400гр, остальную птицу можно легко ЧИПИРОВАТЬ и у вас появится официально зарегистрированный производитель

По поводу регистрации ПИТОМНИКА, вам Масяня нарисовала достаточно правильную картину.

shmit пише:
я тут почитал записи делать надо, с пометками цвета особенностей закрепления какихто хромасом, а я ничего оних незнаю.

Да, записи делать нужно ОБЯЗАТЕЛЬНО, но уверена, что любому владельцу не сложно сделать запись о том кто "мама-папа" и когда вылупились птенцы Smile А после оперения записать какого цвета тот или иной птенец.
Про генетику и хромосомы, ПОКА, задумываться не стоит - этому Вас обучат на курсах-семинарах, которые планируется проводить для членов организации.

ДОРОГУ ОСИЛИТ ИДУЩИЙ! Ваша мечта сбудется в самом скором времени, стоит только приложить чуточку сил и желания вітаю6
Повернутися до початку Перейти донизу
shuboshi
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог
shuboshi


К-ть повідомлень : 1518

Создание питомника Empty
ПовідомленняТема: Re: Создание питомника   Создание питомника EmptyПн 26 Груд 2011, 09:48

shmit пише:

я тут почитал записи делать надо, с пометками цвета особенностей закрепления какихто хромасом, а я ничего оних незнаю. нет у меня образования которое тоже кстати нужно, так что сижу я и думаю сбудется ли моя мечта (питомник) или нет?

У Вас обязательно все получиться, главное сделать первый шаг.

Нельзя ни чего не сделав, сразу опускать руки. підмигування підмигування підмигування
Повернутися до початку Перейти донизу
http://viva-victoria.at.ua
shmit




К-ть повідомлень : 3

Создание питомника Empty
ПовідомленняТема: Re: Создание питомника   Создание питомника EmptyПн 26 Груд 2011, 00:25

Да вот задача! регистрация непроблема вот только птица моя некольцованна совсем. собирал своих любимцев в глухоманях там на вопрос кольцо- ответ обручальное. зато там птица здаровая. вся беда в том что я боюсь что у меня на все это времени нехватит
я тут почитал записи делать надо, с пометками цвета особенностей закрепления какихто хромасом, а я ничего оних незнаю. нет у меня образования которое тоже кстати нужно, так что сижу я и думаю сбудется ли моя мечта (питомник) или нет?



А фотки я обезательно выложу всех моих питомцев вот только имен уних нет(только у одной самочки кореллы -это родовачальница моего дела)
Повернутися до початку Перейти донизу
Масяня
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб
Масяня


К-ть повідомлень : 443

Создание питомника Empty
ПовідомленняТема: Re: Создание питомника   Создание питомника EmptyНд 25 Груд 2011, 23:19

shmit, для початку треба стати членом ВГО "Зоосвіт" підмигування Потім зареєструвати своїх птахів які мають маркування (кільце), потім написати своє рєзюме - хто ви є, скільки років займаєтесь птахівництвом, яку мету маєте в розведенні птахів, які вже є успіхи і своє побажання (заявку) зареєструвати розплідник.
Все це подається керівнику департаменту чи керівникові організаціі, сплачуєте реєстраційний внесок за розплідник, вашу заяву розглядають, якщо перешкод нема - реєструють розплідник і видають свідоцтво.

Але ви повинні знати, що власник розплідника зобов'язан вести племінну книгу і обов'язково реєструвати приплод в організації.
Адже тільки тоді ви зможете продавати пташенят з офіційними документами.

Я тільки не розібралась як треба виписувати свідоцтво про народження пташенят 😕 Але про це можна запитати і Олена нам все розповість.

Я не реєструю розплідник, бо в мене тільки одна пара птахів, але кільця вже замовила, раптом пташенята з'являться...
Мені здається, що коли на птаха є документ підтвержуючий його походження, то це круто перемога

Нажаль мої птахи такими документами вихваляться не можуть, але їх пташенята, якщо народяться, будуть справжними УКРАЇНЦЯМИ із родоводом потирання долонь
Повернутися до початку Перейти донизу
Kiryha
Птахолюб
Птахолюб
Kiryha


К-ть повідомлень : 171

Создание питомника Empty
ПовідомленняТема: Re: Создание питомника   Создание питомника EmptyНд 25 Груд 2011, 22:00

К сожалению, новички не могут сразу загружать фото Sad приходится ждать неделю.
Но мы подождем підмигування
Повернутися до початку Перейти донизу
shmit




К-ть повідомлень : 3

Создание питомника Empty
ПовідомленняТема: Re: Создание питомника   Создание питомника EmptyСб 24 Груд 2011, 22:50

Я с удовольствием вот только раскажите мне как загрузить фото. гдето видел ктото писал через радикал (та и непонял как).
Повернутися до початку Перейти донизу
shuboshi
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог
shuboshi


К-ть повідомлень : 1518

Создание питомника Empty
ПовідомленняТема: Re: Создание питомника   Создание питомника EmptyСб 24 Груд 2011, 19:07

shmit пише:
Всем доброго времени суток. Меня завут Александр , я тут новенький у вас. Прочитал все ваши темы вы все просто молодцы, так друг друга поддерживаете, о форуме не забываете. Я давно искал такой форум не хотел регестрироваться где попало и о чудо -вот он.
Мой первый впрос к уважаемым форумчанам- я начал заниматься разведением попугаев 5лет назад и мое увлечение набирает обороты я завожу новые виды попугаев.

Мы все рады видеть любителя птиц у нас на форуме згода , также очень приятно слышать прекрасные слова в адрес наших участников форума.

Александр может создайте тему, и всем нам расскажите и покажите фото своих попугайчиков.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://viva-victoria.at.ua
Admin
Admin



К-ть повідомлень : 96

Создание питомника Empty
ПовідомленняТема: Re: Создание питомника   Создание питомника EmptyСб 24 Груд 2011, 09:03

Олександре!

Радий вітати на Форумі ВГО "Zоосвіт"!
Сподіваюсь, що Вам буде тут цікаво і Ви станете його постійним дописувачем.

Що стосується Вашого запитання з приводу реєстрації розплідника, то для початку я б порадив все ж таки ознайомитись з усією офіціною інформацією про діяльність Всеукраїнської громадської організації "Zоосвіт" на сайті нашого Об'єднання . А вже потім, якщо виникнуть додаткові питання, задати їх тут.

На сайт можна перейти натиснувши в меню форуму кнопку "Сайт" або за цим посиланням >>>>>

Повернутися до початку Перейти донизу
https://zoosvit.ukraine7.com
shmit




К-ть повідомлень : 3

Создание питомника Empty
ПовідомленняТема: Создание питомника   Создание питомника EmptyПт 23 Груд 2011, 23:09

Всем доброго времени суток. Меня завут Александр , я тут новенький у вас. Прочитал все ваши темы вы все просто молодцы, так друг друга поддерживаете, о форуме не забываете. Я давно искал такой форум не хотел регестрироваться где попало и о чудо -вот он.
Мой первый впрос к уважаемым форумчанам- я начал заниматься разведением попугаев 5лет назад и мое увлечение набирает обороты я завожу новые виды попугаев. но интересует меня то как можно оформить частный питомник и какие бумаги для этого нужны-я буду примного благодарен. И если можно поподробнее
P.S. Хочу утереть нос тем кто неверил в мои силы в самом начале моего нелегкого пути. Україно,віват!
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





Создание питомника Empty
ПовідомленняТема: Re: Создание питомника   Создание питомника Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Создание питомника
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: ДІЯЛЬНІСТЬ ВГО "ZООСВІТ" :: АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ :: Як стати членом організації, реєстрація птахів і тварин, створення розплідників-
Перейти до:  
Создать форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Поскаржитися | Останні теми