НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT

ПРАВИЛА ФОРУМУ

СайтСайт  ФорумФорум  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка

Страуси від Kolirts

Донизу 
АвторПовідомлення
Kolirts

К-ть повідомлень : 16

Страуси від Kolirts Empty
СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyСр 06 Лют 2013, 21:29

Януся1987 пише:
Интересно, как обстоят дела с покупкой новых "курочек")???
Вчора зробив заказ на 10 шт. Десь приблизно повине бути в мене поповнення липні місяці.
На початок Донизу
Януся1987
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог
Януся1987

К-ть повідомлень : 833

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyСр 06 Лют 2013, 16:28

Интересно, как обстоят дела с покупкой новых "курочек")???
На початок Донизу
http://vk.com/id23285698
Kolirts

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyПн 04 Лют 2013, 17:44

Voloshka пише:
Серьезных размеров ваши "курчатки" Laughing Я смотрю по снегу ходят и как им нравится снег?
Моя собака когда впервые, щенком, увидела снег - очень удивилась и не хотела по нему ходить. Пришлось показать мячик, что бы переключить внимание со снега на игру. А как ваши цыпы среагировали на первый снег в их жизни?
Першого разу довелось витовкувати по одному, но я думаю не із-за снігу, а просто нова обстановка, адже ми переїхали на нове місце і випав сніг, а так вони його любят. Бігають, їдят сніг ))) тепер назад до волєра не можливо загнати ))
На початок Донизу
Voloshka
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб
Voloshka

К-ть повідомлень : 134

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyПн 04 Лют 2013, 09:19

Серьезных размеров ваши "курчатки" Laughing Я смотрю по снегу ходят и как им нравится снег?
Моя собака когда впервые, щенком, увидела снег - очень удивилась и не хотела по нему ходить. Пришлось показать мячик, что бы переключить внимание со снега на игру. А как ваши цыпы среагировали на первый снег в их жизни?
На початок Донизу
Kolirts

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyПн 04 Лют 2013, 07:50

Януся1987 пише:
Так речь шла об анализе для купленных страусят.
Их же еще можно посмыкать))) потирання долонь
Їх то можна, маленьких їжачків, но я думаю що для мене нічо не зміниться якщо я буду знати на хто є хто. Назад не повезу міняти ))) а з взрослою птицею буде легше. Можливо обміняти, продати і купити ту яка потрібна. Варіантів безліч.
На початок Донизу
Януся1987
Януся1987

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyПн 04 Лют 2013, 01:15

Так речь шла об анализе для купленных страусят.
Их же еще можно посмыкать))) потирання долонь
На початок Донизу
Kolirts

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyНд 03 Лют 2013, 22:08

Януся1987 пише:
нужно минимум 4 пера с грудки нужно смыкнуть)))

ПРЕДСТАВИЛА))) Very Happy

анализ от 120 грн. Мне еще сбрасывали, что кто-то делает от 50 грн, но как бы рекомендаций нет(((
Утішаючий варіант, з грудинки, цікаво якщо я смикну у них) скільки я тоді в гіпсу буду ходити ))) Втікти врятлі успію бігають вони около 70 км/ч, а удар такий, що і коня убивают ))
На початок Донизу
Януся1987
Януся1987

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyНд 03 Лют 2013, 21:22

нужно минимум 4 пера с грудки нужно смыкнуть)))

ПРЕДСТАВИЛА))) Very Happy

анализ от 120 грн. Мне еще сбрасывали, что кто-то делает от 50 грн, но как бы рекомендаций нет(((
На початок Донизу
Kolirts

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyНд 03 Лют 2013, 21:01

Януся1987 пише:
цесаркам, фазам (у кого там не видно) делают анализ!!!
Это хорошая идея!!!

Как посмотрела на фоты - хочу тоже страусов))) Very Happy
Я що для цього потрібно щоб зробити?? і де його робити?? яка ціна на аналізи??
На початок Донизу
Януся1987
Януся1987

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyНд 03 Лют 2013, 20:14

цесаркам, фазам (у кого там не видно) делают анализ!!!
Это хорошая идея!!!

Как посмотрела на фоты - хочу тоже страусов))) Very Happy
На початок Донизу
Kiryha
Птахолюб
Птахолюб
Kiryha

К-ть повідомлень : 171

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyНд 03 Лют 2013, 19:29

Попугаям делают анализ на определение пола. А что страусам такое сделать нельзя? Что бы не ждать целый год?
Интересно, а сколько стоит страусенок?
А какими они продаются? Ну если по сравнению с циплятами они на сколько больше?
На початок Донизу
Kolirts

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyНд 03 Лют 2013, 19:24

Kiryha пише:
Такие милашки! Мне очень понравились. Только я у себя держать не могу - у нас весь двор выложен плиткой и зимой она такая скользкая..... сама боюсь упасть.

Kolirts пише:
ще розпізнати пол неможливо, вже після линьки яка відбудиться як завжди десь ближе до года, вони змінят свою розкраску, самка залишиться такою ж як щас вони є, а самці будуть чорні.

Shocked А если окажется что все птицы самцы? Что тогда будете делать? Вы же не будите их убивать?
На мясо ))) Звісно ж ні, буду продавати і купувати самок, но я роблю ще один заказ на них, тому це мало вироятно що всі самці ))
На початок Донизу
Kiryha
Птахолюб
Птахолюб
Kiryha

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyНд 03 Лют 2013, 19:19

Такие милашки! Мне очень понравились. Только я у себя держать не могу - у нас весь двор выложен плиткой и зимой она такая скользкая..... сама боюсь упасть.

Kolirts пише:
ще розпізнати пол неможливо, вже після линьки яка відбудиться як завжди десь ближе до года, вони змінят свою розкраску, самка залишиться такою ж як щас вони є, а самці будуть чорні.

Shocked А если окажется что все птицы самцы? Что тогда будете делать? Вы же не будите их убивать?
На початок Донизу
Kolirts

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyНд 03 Лют 2013, 16:56

shuboshi пише:
Kolirts пише:
Всім привіт. Ну от як і обіцяв свіженькі фото моїх курчат.

Очень красивые и симпатичные у Вас цыпы.

Kolirts,
поздравляю Вас с открытием темы.

Вопрос.

Вы уже можете отличить,
где самец а где самка.

Спасибо.
Спасибі. ще розпізнати пол неможливо, вже після линьки яка відбудиться як завжди десь ближе до года, вони змінят свою розкраску, самка залишиться такою ж як щас вони є, а самці будуть чорні.
На початок Донизу
shuboshi
shuboshi

К-ть повідомлень : 1518

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyНд 03 Лют 2013, 16:46

Kolirts пише:
Всім привіт. Ну от як і обіцяв свіженькі фото моїх курчат.

Очень красивые и симпатичные у Вас цыпы.

Kolirts,
поздравляю Вас с открытием темы.

Вопрос.

Вы уже можете отличить,
где самец а где самка.

Спасибо.
На початок Донизу
http://viva-victoria.at.ua
Kolirts

СтворюватиТема: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyНд 03 Лют 2013, 16:37

Всім привіт.
Ну от як і обіцяв свіженькі фото моїх курчат )))

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання] [Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]

[Ви повинні бути зареєстровані і підключені , щоб побачити посилання]
На початок Донизу
Януся1987
Януся1987

СтворюватиТема: Страусы, страусы.   Страуси від Kolirts EmptyНд 03 Лют 2013, 00:13

Voloshka пише:
Неужели он ни как не выявляет своего интеллекта?
Вон Лена мне про горлицу маленькую рассказывала, так она даже хозяина своего знает и прилетает к нему и целуется. А страус, что просто пасется и все?

Ну, да... птица большая, а даже не разговаривает)))
Разбил Владислав все наши предположения об их интеллекте))) Very Happy
На початок Донизу
Voloshka
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб
Voloshka

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyСб 02 Лют 2013, 22:14

Kolirts пише:
Не хочу вас розчаровувати, но все ж таки доведеться, страус мені здається забавним тим, що в голові в нього мозг є, но я б так не сказав би.
Неужели он ни как не выявляет своего интеллекта?
Вон Лена мне про горлицу маленькую рассказывала, так она даже хозяина своего знает и прилетает к нему и целуется. А страус, что просто пасется и все?
На початок Донизу
Kolirts

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyСб 02 Лют 2013, 12:51

Януся1987 пише:
Какие бусички!!!
А деревянный забор не ломают???
що саме цікаво, вони дуже сильні птахи, но уви їм невистачає смикалки щось зломати))) навіть дорослу птицю огороджують лише невеликими досками, роблят загони. Ось і відповідь на питання щодо того що вони повині бути розумнішими за попугаїв )))
На початок Донизу
Януся1987
Януся1987

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyСб 02 Лют 2013, 12:45

Какие бусички!!!
А деревянный забор не ломают???
На початок Донизу
Kolirts

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyСб 02 Лют 2013, 12:41

нам 1 місь.
це ми трохи підросли.
А щас нажаль нема фоток які вони ))) ми взагалі вже такі великі ))
На початок Донизу
Януся1987
Януся1987

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyСб 02 Лют 2013, 10:39

Kolirts пише:
ну, а доросла птиця нормально переносить наші зими в любому приміщені, лише одна вимога щоб було сухо.

О сухости я слышала и за перепелов. Они тоже не переносят влажность.

Владислав, а половозрелось к 3-м годам или 5-ти???
Также писал ранее (вк) о большом процентаже падежи(((
Опиши все плюсы и минусы!
Птица для форумчан "новая" и будет интересно услышать не с интернета, а с первых уст.
И фото своих малышей с тебя ростом))) Подтверждаю - рост не маленький)))
На початок Донизу
Kolirts

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyСб 02 Лют 2013, 09:29

Voloshka пише:
Здраствуйте, Владислав.
Страусы наверное очень умная птица? Ведь если взять даже волнушку, у которого четверть чайной ложки мозга, а он такой все понимает и даже поддерживает разговор, то такая крупная птица как страус может быть умнее собаки.
Не хочу вас розчаровувати, но все ж таки доведеться, страус мені здається забавним тим, що в голові в нього мозг є, но я б так не сказав би.
На початок Донизу
Voloshka
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб
Voloshka

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyСб 02 Лют 2013, 09:00

Здраствуйте, Владислав.
Страусы наверное очень умная птица? Ведь если взять даже волнушку, у которого четверть чайной ложки мозга, а он такой все понимает и даже поддерживает разговор, то такая крупная птица как страус может быть умнее собаки.
На початок Донизу
Kolirts

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyСб 02 Лют 2013, 08:35

Kiryha пише:
Ухты, Стаусы это так здорово! Laughing А покажите пожалуйста фотографии
А где они у вас живут? Им не холодно зимой?
А маленькие страйсята у вас уже были?

Сьогодні постараюсь знайти фото, і завантажити. Живут вони в невеликому опалюючому приміщені, так як маленькі курчатка, а я їх купував маленькими, вони бояться холоду, ну а доросла птиця нормально переносить наші зими в любому приміщені, лише одна вимога щоб було сухо. До маленьких мені ще далеко, вони самі ще маленькі )) ну мається на увазі віком, бо розмірами вже деякі будуть перевишати і мій зріст, а він не такий уж і маленький )))
Smile
На початок Донизу
Kiryha
Птахолюб
Птахолюб
Kiryha

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts EmptyСб 02 Лют 2013, 00:14

Ух ты,
Страусы это так здорово! Laughing

А покажите пожалуйста фотографии.

А где они у вас живут?
Им не холодно зимой?
А маленькие страусята у вас уже были?
На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Страуси від Kolirts   Страуси від Kolirts Empty

На початок Донизу

Страуси від Kolirts
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: ОРНІТОЛОГІЯ :: ВОРОНОВІ ТА ІНШІ ПТАХИ :: Інші птахи що ми утримуємо-
Перейти до:  
Створити безкоштовний форум | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Останні дискусії