Форум об'єднання ZООСВІТ
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.


НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT


ПРАВИЛА ФОРУМУ

 
СайтСайт  ФорумФорум  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 ПРАВИЛА ФОРУМУ

Донизу 
АвторПовідомлення
Admin
Admin


К-ть повідомлень : 96

ПРАВИЛА ФОРУМУ Empty
СтворюватиТема: ПРАВИЛА ФОРУМУ   ПРАВИЛА ФОРУМУ EmptyВт 04 Січ 2011, 14:37

Правила  форуму  ВГО "ZООСВІТ"

Наш форум є ОФІЦІЙНИМ форумом Всеукраїнської Громадської Організації "ZООСВІТ". Саме тут вирішуються питання пов'язані з роботою організації вцілому і окремих її підрозділів. Тут ви можете поспілкуватися не тільки з членами, але із керівництвом організації та вирішити будьякі питання стосовно напрямків роботи організації, розведення птахів и тварин та оформлення на них документів.
Саме тому вимоги до достовірного заповнення Профілю користувача є такі категоричні.


1. Реєстрація.
Реєстрація на Форумі добровільна. Реєструючись Користувач підтверджує, що повністю згоден з діючими Правилами форуму і їх подальшими змінами. У разі незгоди зі змінами Правил користувач може поставити до відома адміністратора через приватне повідомлення, що само по собі прямо не тягне за собою ніяких наслідків і не скасовує обов'язковість виконання таким Користувачем Правил в повному обсязі.

1.1. Заборонені Nickname (імена користувача).
При реєстрації на Форумі забороняється використовувати абревіатуру "Zoo", "Зоо", як у вигляді імені користувача, так і у вигляді складової частини імені користувача.
Не допускаються Nickname містять адреси сайтів, адреси електронної пошти, номери телефонів, мат, образи, непристойні слова, їх похідні або натяки на них, а також Nickname, які прямо або побічно принижують, ображають людську гідність, або іншим чином дають негативну якісну оцінку особистості (в тому числі, але не виключно, у відношенні самого користувача, який реєструє Nickname).
Не допускається використання ідентичного Nickname або пародіювання Nickname існуючого користувача.
Адміністрація залишає за собою право на власний розсуд не дозволяти і / або скасовувати реєстрацію користувача в разі реєстрації їм під Nickname з порушенням даних Правил (в тому числі їх рекомендаційних положень).

1.2. Багаторазова реєстрація.
На Форумі не допускається багаторазова реєстрація, тобто володіння одним Користувачем декількох акаунтів без попереднього узгодження з Адміністрацією.

1.3. Заповнення Профілю (анкетні данні)
Для реєстрації на форумі користувач повинен надати достовірну інформацію що до свого Ім'я, Прізвища,  місця проживання та вказати діючу адресу електронної пошти.
Пункти позначені зірочкою є обов'язковими для заповнення.

Реєстрація на форумі є повністю безкоштовною!

2. Структура форуму:
2.1. Головою форуму є Адміністратор, як організатор даного проекту, його рішення по питаннях правового ведення форуму, тематичної спрямованості, дизайну, форм надання інформації, програмного забезпечення ОСТАТОЧНІ, і після ухвалення ОБГОВОРЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ.
1.2. Адмін-модератор – користувач з розширеними можливостями. Обов’язки: слідкування за дотриманням даних правил по всьому форуму. Права: переносити, видаляти та зачиняти теми/дописи; видавати покарання за порушення правил.
1.3. Модератор – користувач з розширеними можливостями. Обов’язки: слідкування за дотриманням даних правил у закріпленому за ним розділі. Права: переносити, видаляти та зачиняти теми/дописи; видавати покарання за порушення правил.
1.4. Активний учасник – користувач призначений до привілейованого гурту. Призначається адміністрацією за змістовні корисні поради/дописи/теми, має певний досвід в мае певний досвід в утриманні та розведенні птахів та дрібних хатніх тварин, дотримується правил поведінки.
1.5. Учасник – користувач зі звичайними правами. Може спілкуватись у всіх гілках форуму дотримуючись даних правил та загальних норм етикету.
1.6. Адміністратор, адмін-модератор, модератор може обговорювати дописи і теми, висловлювати особисту думку по предмету обговорення на правах учасників. У разі виникнення конфліктної ситуації чи порушення даних правил адміністратор, адмін-модератор, модератор може втрутитися в обговорення та використати свої повноваження, тоді його допис буде написаний червоним кольором.
1.7. У приватному порядку (але не в рамках тематики форуму) або тільки в темі "Відгуки і зауваження" у адміністратора можна попросити роз'яснення на дії модератора чи адмін-модератора. Рішення адміністратора ОСТАТОЧНЕ як для учасників, так і для модераторів/адмін-модераторів.

2. Тематика форуму:
2.1. Цей форум створено для спілкування та обговорення питань пов'язаних безпосередньо з ВГО Зоосвіт ", а також питань утримання тварин і птахів в домашніх умовах.
Тут ви можете ділиться різного роду інформацією, пропонувати свої програми розведення та обліку, публікувати результати заходів пов'язаних з тваринами і птахами, задавати питання, відповідати на них, розповідати про себе і своїх вихованців.
2.2. Метою форуму є обговорення різноманітних проблем, обмін думками, спостереженнями, дружніми порадами, пов'язаними з утриманням, доглядом, лікуванням, розведенням, селекцією, іншими особливостями та нюансами птахів та дрібних хатніх тварин.

3. Мова спілкування:
3.1. Прийнятими мовами спілкування є українська та російська мови. Використання інших мов буде вважатись порушенням. Назви темам рекомендуємо давати українською мовою.
3.2. Дозволяється, як єдиний виняток, публікація цитат (із зазначенням джерела) іншою мовою, за умови, що ці цитати належним чином виділені засобами форуму (тег [quote] ) і до них долучається щонайменше стислий переклад українською чи російською мовою.
3.3. Потрібно перевіряти правопис дописів перед їх публікуванням. Якщо ви написали допис з помилкою, то виправити її можна за допомогою кнопки "Редагування" (на протязі 30хв.).

4. Норми поведінки і заборони:

4.1. Дозволено, допускається:
4.1.1. Обговорення різноманітних проблем, обмін думками, спостереженнями, дружніми порадами пов'язаними з утриманням, доглядом, лікуванням, розведенням, селекцією, іншими особливостями та нюансами птахів та інших дрібних хатніх тварин.
4.1.2. Обговорення устаткування і предметів догляду за птахами та дрібними хатніми тваринами. Подання до обговорення світових брендів з виробництва продуктів харчування, амуніції , косметики, інструментів та обладнання для грумінгу з дотриманням авторських прав.
4.1.3. Створення дописів з пропозицією дитинчат та плідників для племінного використання у відповідних розділах.
4.1.4. Користуватись приватними повідомленнями , спілкуватись на довільні теми в розділах "Всяка всячина" та "Випустити пару", вітати у розділі "Поздоровляємо" але при цьому дотримуючись правил.
4.1.5. На форумі можна публікувати літературу, буклети, відео, інструкції, посібники, статті за умови:
     1. якщо матеріал вільно розповсюджується;
     2. зі згоди авторів;
     3. згідно Конституції і Законів України;
   
4.2. Забороняється:
4.2.1. Використання ненормативної лексики навіть у формі ***#$@%@%$^&; навмисне спотворення загальноприйнятої термінології і норм правопису; написання безглуздих, надкоротких дописів ("ну-ну", "клас", "супер" і т.п.); дописів, що містять тільки одні усмішки; образливі висловлювання про будь-яких живих істот; - пам’ятайте, що ви спілкуєтесь у пристойному товаристві, серед користувачів є діти, дівчата/жінки тому Ваші дописи повинні бути тактовними.
4.2.2. Умисна або випадкова фальсифікація e-mail адреси, технічної інформації, джерела публікації.
4.2.3. Використовувати псевдо (nickname/login), що містить у собі нецензурні слова/вислови, посилання на інший ресурс, адресу електронної пошти, слова "розплідник", "завод", "інтернет- магазин" і тому подібне, а також набір символів який неможливо запам’ятати.
4.2.4. Використовувати  в дописах підписи, що містять у собі нецензурні слова/вислови, адресу електронної пошти, номери телефонів, Skype, ICQ, а також набір символів який неможливо запам’ятати. Посилання на інший ресурс дозволяється вставляти тільки в текстовому вигляді. Слова "розплідник" або "завод" дозволяється використовувати в підписах тільки дійсним членам ВГО "ZООСВІТ" або організацій-партнерів.
4.2.5. Використовувати аватари, що містять у собі нецензурні вислови, державні символи чи знаки, які прямо чи опосередковано ображають користувачів.
4.2.6. Дублювання або створення одних і тих же повідомлень і тем в різних розділах, а також дабл-постинг - розміщення двох або більше повідомлень підряд в одній темі за короткий проміжок часу.
4.2.7. Особисте листування учасників обговорення у темі.
4.2.8. Розміщення реклами в невідповідних розділах, чужих темах й тощо
4.2.9. Пропаганда сторонніх сайтів і будь-яких форумів, що розміщуються в них (тільки у випадках, коли необхідну інформацію неможливо отримати на даному форумі).

4.3. Категорично забороняється:
4.3.1. Обговорення і власне трактування даних правил.
4.3.2. Обговорення ухвалених рішень модераторів, адмін-модераторів і адміністратора.
4.3.3. Відверта реклама, у тому числі і послуг Інтернету без узгодження з адміністратором, СПАМ.
4.3.4. Обговорення особистих якостей користувачів, а особливо національної приналежності і віросповідання.
4.3.5. Прямо чи опосередковано ображати учасників даного форуму , в т.ч. шляхом посилань на невігластво, брак досвіду і т.д. – пам’ятайте, що кожен має право на власну думку, що може бути відмінна від думок визнаних авторитетів в сфері кінології чи загальновизнаних правил.
4.3.6. Злісно провокувати на суперечки інших учасників, в т.ч. коли "тон" допису дає підстави вважати, що він спрямований на образу адресата, якому прямо чи опосередковано адресований допис.
4.3.7. Використовувати одним учасником два і більше акаунти.
4.3.8. Використовувати червоний шрифт у дописах на форумі. Ним може користуватись лише адміністрація для написання зауважень.
4.3.9. Світлини, які викладені адміністраторами та модераторами форуму, є власністю данного форуму!!! Тому категорично забороняється розміщення цих фото на любих інших ресурсах без погодження з адміністрацією форуму та без вказуванням першоджерела.

5. Порядок розміщення оголошення в розділи "Пропозиція" та "Плідники для племінного використання":
Кожен постійний учасник форуму об'єднання "ZООСВІТ" може розмістити оголошення у розділах "Дитинчата" та "Плідники для племінного використання". Перше повідомлення теми має обов'язково містити наступні дані:

5.1. Розділ " Пропозиція":
1.вид (крім собак та котів);
2.порода;
3. розплідник;
4. місто;
5. власник;
6. дата народження приплоду
7. батько (титули , походження, фото);
8. мати (титули, походження, фото);
9. кількість дитинчат в приплоді та розподіл по статі та забарвленню;
10. контактні дані (телефон, ICQ, e-mail, і т. д.);

5.2. Розділ " Плідники для племінного використання ":
1.вид (крім собак та котів);
2.порода;
3. кличка плідника;
4. титули;
5. дата народження;
6. фото;
7. походження плідника;
8. прізвище власника;
9. місто проживання;
10. контактні дані (телефон, ICQ, e-mail, і т. д.);

6. Порядок розміщення реклами:
6.1. Розміщення реклами юридичними особами можливе лише за узгодження з адміністрацією.
6.2. По будь-яких питаннях про розміщення реклами в т.ч. і банерної, поштових розсилок і т.п. звертайтеся по e-mail: zoosvit@zoosvit.org.ua чи за тел. +380663828120.

7. Відповідальність і покарання:
7.1. Зауваження— це приватне повідомлення надіслане учаснику (з додаванням пункту порушення в даних правилах). Зазвичай вказівки на незначні відхилення від теми, неправильно оформлені теми/дописи, особисте листування та інші дрібні порушення.
7.2. Публічне зауваження, попередження – це допис, написаний червоним кольором в темі (з додаванням імені порушника та пункту порушення в даних правилах).
7.3. Порушення — видається учаснику (з додаванням пункту порушення в даних правилах) у разі незнання і невиконання встановлених правил.
7.4. БАН (заборона доступу на форум) – видається автоматично: 2 порушення – 7 днів, 3 порушення – 1 місяць.
7.5. Довічний БАН – видається за СПАМ, клон акаунту, на розсуд адміністратора.

8. Зміни та доповнення :
Правила форуму можуть змінюватись і доповнюватись в міру необхідності, Адміністратором.

Звертаємо увагу на те, що форум ВГО «Zоосвіт» належить до категорії відкритих. Тобто, вся інформація про користувачів доступна іншим учасникам форуму.

Бажаємо всім приємного спілкування !!!


Востаннє редаговано Admin (Ср 12 Січ 2011, 12:53); всього редагувалось 8 раз(и)
На початок Донизу
https://zoosvit.ukraine7.com
 
ПРАВИЛА ФОРУМУ
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: АДМІНІСТРАТОРСЬКА :: ПРО ФОРУМ-
Перейти до:  
Создать форум | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Останні дискусії