Форум об'єднання ZООСВІТ
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.


НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT


ПРАВИЛА ФОРУМУ

 
СайтСайт  ФорумФорум  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 ЧІПУВАННЯ ТВАРИН

Донизу 
АвторПовідомлення
Олександр Я.
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ
Олександр Я.

К-ть повідомлень : 32

ЧІПУВАННЯ ТВАРИН Empty
СтворюватиТема: ЧІПУВАННЯ ТВАРИН   ЧІПУВАННЯ ТВАРИН EmptyЧт 17 Лют 2011, 11:45

ЩО ТАКЕ ЧІПУВАННЯ ТА ЙОГО НЕОБХІДНІСТЬ

Чіпування– що це таке?

Чіпування тварин – простий, безболісний і безпечний метод ідентифікації кішок, собак, тхорів, гризунів, коней, екзотичних тварин, птахів і навіть риб. Суть методу полягає в імплантації під шкіру мікрочіпу з унікальним номером, що залишається із твариною протягом всього її життя.

Навіщо чіпувати тварину?

З 3 липня 2004 року на території Європейського Союзу (ЄС) застосовується Регламент Ради і Європейського парламенту ЄС № 998/2003 (журнал ЄС L 146 від 13.06.2003 р.). Регламент установлює умови перевезення свійських тварин (кішок, собак і тхорів) між країнами ЄС, а також при ввозі в країну – член ЄС. Основним його нововведенням є обов'язковість ідентифікації тварини, тобто кожна тварина повинна мати імплантований мікрочіп.

Чіп повинен відповідати міжнародному стандарту ISO 11784 або ISO 11785.

Сам чіп – це стерильна капсула з біосумісного скла, яка містить у собі мікросхему з унікального 15–значного коду. Він заноситися в єдину базу даних, у якій міститься вся інформація про тварину і її власника. Таким чином, зчитавши цей код спеціальним сканером, можна буде отримати всі необхідні дані. А на перетині кордону цей мікрочіп значно спрощує проходження митного контролю.

Структура мікрочіпу:

* UKR – літерний код країни;
* 804 098 – цифровий код країни реєстрації;
* 000000 – індивідуальний номер тварини.

Як відбувається процедура чіпування?

Імплантація капсули з мікрочіпом – швидка й безболісна процедура – фактично підшкірна ін'єкція. Одноразовий ин’єктор для імплантації з мікрочіпом перебуває в стерильному впакуванні. Перед проведенням маніпуляції ветеринарний лікар оглядає тварину й контролює справність мікрочіпу. Місце ін'єкції обробляється дезінфікуючим розчином. Мікрочіп вводиться підшкірно в область верхньої третьої лівої лопатки. На Ваше бажання, за узгодження з ветеринарним лікарем, стандартне місце імплантації може бути змінене на «сховане» (щоб уникнути виявлення локалізації чіпу, наприклад, при крадіжці). Місце імплантації не впливає на можливість зчитування інформації.

Чіпування – наскільки це безпечно для здоров'я тварини?

Перебування чіпу в тілі тварини – нешкідливо. Дослідження показали, що при коректному вживлюванні мікрочіпу ознак запалення або алергії на імплантанти у тварин не виникає. Чіп не є джерелом випромінювання, це лише пасивний відповідач.

джерело

На початок Донизу
https://www.facebook.com/yanytskyi
 
ЧІПУВАННЯ ТВАРИН
На початок 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: ПОГОВОРИМО ПРО РІЗНЕ :: ПРО ВСЕ НА СВІТІ-
Перейти до:  
Створити форум | © phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Зв'язок | Поскаржитися | Останні дискусії