Форум об'єднання ZООСВІТ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.


НОВИНИ САЙТУ ВГО ZOOCBIT


ПРАВИЛА ФОРУМУ

 
СайтСайт  ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  РадикалРадикал  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

  74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка.

Перейти донизу 
3 користувачів
АвторПовідомлення
shuboshi
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог
Представник ВГО ZOOCBIT-орнітолог
shuboshi


К-ть повідомлень : 1518

   74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка. Empty
ПовідомленняТема: Re: 74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка.      74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка. EmptyВт 19 Лист 2013, 21:40

slavik пише:

Якщо ви договоритись з заводчіком то я можу привезти.
Да Слава очень порядочный человек.
Я заказывал продукцию через Славика,
пришло все точно и в нужные сроки.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://viva-victoria.at.ua
Гость
Гість




   74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка. Empty
ПовідомленняТема: Реджо-Емілія-2013      74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка. EmptyВт 19 Лист 2013, 21:14

Вибачайте, але я не спеціаліст у вашій категорії птахів.
Якщо ви договоритись з заводчіком то я можу привезти.
Повернутися до початку Перейти донизу
Voloshka
Кінолог-птахолюб
Кінолог-птахолюб
Voloshka


К-ть повідомлень : 134

   74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка. Empty
ПовідомленняТема: Re: 74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка.      74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка. EmptyВт 19 Лист 2013, 18:20

Слава, здравствуйте.
Я так понимаю у вас есть возможность мотаться на такие мероприятия. Я бы с радостью составил компанию, но держит работа.
Можете сориентировать по цене? Интересует стоимость племенной пары корелл Whiteface
(Приблизительная цена + стоимость ваших услуг)
Повернутися до початку Перейти донизу
Zoosvit
Представник ВГО ZООСВІТ
Представник ВГО ZООСВІТ
Zoosvit


К-ть повідомлень : 2106

   74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка. Empty
ПовідомленняТема: Re: 74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка.      74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка. EmptyСр 06 Лист 2013, 16:43

Слава, спасибо за информацию! Очень хочется посетить выставку такого уровня, но увы, работа.... Надеюсь на твой фоторепортаж, хоть этим нас побалуешь.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість




   74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка. Empty
ПовідомленняТема: 74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка.      74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка. EmptyСр 06 Лист 2013, 04:52

Сама більша виставка у Європі та світі.  74- Міжнародна орнітологічна  виставка, яка відбудеться   в Fiere ді Реджо-Эмилия з EXPO2013 17 (23) листопада по 24.11. 2013 року. Представлена в якості екстраординарна. Тільки подумайте про данні в минулому році: більше 22000 птахів на дисплеї ( офіційно зараховані в конкурсі), 1500 міжнародних заводчиків, 600 учасників, 12 країн представлені і число відвідувачів в 2011 році вийшло за межі 30 000 чоловік. Орнітологічна виставка розширилась в цьому році більше чим 22 000 квадратних метрів виставочної  площі.[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Бажаючі поїхати пишіть на email:yariidido@mail.ru
Допоможу у купівлі і перевезенні птахів по замовленню.
Повернутися до початку Перейти донизу
Спонсорований контент





   74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка. Empty
ПовідомленняТема: Re: 74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка.      74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка. Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
74-Esposizione Ornitologica Internazionale.Виставка.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Форум об'єднання ZООСВІТ  :: ВИСТАВКИ, СЕМІНАРИ, КОНФЕРЕНЦІЇ :: ОРНІТОЛОГІЧНІ ЗАХОДИ-
Перейти до:  
Создать форум | ©phpBB | Безкоштовний форум підтримки | Поскаржитися | Останні теми